N02 Armchair Recycle krzesło do jadalni Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

N02 Arms Recycle Chair to krzesło z podłokietnikami autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen.

N02 Recycle Armchair został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak krzesło skandynawskie N02 Recycle armchair.

Więcej szczegółów

1 882 zł

N02 Arms Recycle Chair minimalistyczne krzesło z podłokietnikami duńskiej marki Fritz Hansen.

Założyciel NENDO Oki Sato, zainspirował się kawałkiem złożonego papieru na swoim stole w studio, który nadał mu charakterystyczne zagięcie na plecach. Stwarza to dodatkowe wsparcie pleców, a także jest dekoracyjne.

Oki Sato postrzega NO2 jako ucieleśnienie nowoczesnego charakteru: „Fakt, że materiał jest wykonany z codziennego plastiku pochodzącego z recyklingu, tworzy dodatkowe połączenie między użytkownikiem a krzesłem. To projekt, stworzony do codziennego użytku i wykonany z plastiku pochodzącego z gospodarstw domowych”.

Krzesło N02 Recycle chair Fritz Hansen dostępne jest również w wersji bez podłokietników N02 Recycle Chair, jako krzesło biurowe N02 Office Recycle Chair, oraz krzesło barowe N02 Hoker Recycle.

Krzesła N02 Recycle armchair posiadają również certyfikat Eu-Ecolabel, europejski certyfikat przyznawany produktom, które spełniają wysokie standardy środowiskowe w całym łańcuchu dostaw.

N02 armchair jest wszechstronnym i praktycznym dodatkiem do każdego domu lub biura. Eleganckie siedzisko krzesła wykonane jest z przetworzonych materiałów.

Zgodnie z duńską tradycją, design krzeseł jest utrzymany w eleganckim stylu z nutką japońskiej estetyki. Kolorowy polipropylen został zainspirowany barwami ziemi Skandynawii. Różne kolory są raczej ziemiste niż akcentowane, w tym ciemnopomarańczowy, ciemnoniebieski, jasnoniebieski, szary, złamanej bieli, czerni i ciemnoczerwony.

Designerskie krzesło N02 Armchair Recycle Fritz Hansen

Designerskie krzesło N02 Armchair Recycle Fritz Hansen

Krzesło do jadalni N02 Armchair Recycle Fritz Hansen, dostępne kolory siedziska

N02 Arm Recycle Chair krzesło Fritz Hansen Design Spichlerz

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego krzesła N02 Armchair Recycle zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 61 cm
głębokość 54 cm
wysokość 81 cm
wysokość siedziska 46 cm
wysokość podłokietników 67 cm
materiał plastik z recyklingu
marka Fritz Hansen
design Oki Sato

Napisz opinię

N02 Armchair Recycle krzesło do jadalni Fritz Hansen

N02 Armchair Recycle krzesło do jadalni Fritz Hansen
N02 Arms Recycle Chair to krzesło z podłokietnikami autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen. N02 Recycle Armchair został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato. Fritz Hansen to...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii