Voxel chair krzesło ogrodowe Vondom

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Voxel chair zaprojektowane przez Karima Rashida dla Vondom to krzesło o minimalistycznym, rzeźbiarskim wyglądzie.

Voxel to kolekcja zaprojektowana z myślą o wygodzie i trwałości, nigdy nie zapominając o przepychu i elegancji.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

611 zł

Voxel chair krzesło ogrodowe hiszpańskiej marki Vondom.

Voxel oparty jest na kolekcji Vertex Vondom.

Kolekcja Voxel to idealny koncepcyjny element architektoniczny do każdej przestrzeni. 

Voxel prezentuje unikalny kształt strukturalny, kanciasty i fasetowany, możliwy do uzyskania tylko dzięki produkcji metodą formowania wtryskowego. Jego waga jest rozłożona w zrównoważony sposób dzięki unikalnemu kształtowi. Lekki korpus ułatwia transport i aranżację.

Voxel jest minimalistycznym, prostym, ale obszernym krzesłem, idealnym miejscem do wypoczynku.

Bardzo wytrzymałe krzesło o pięknych czystych liniach.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Voxel krzesło Vondom Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory krzesła Voxel Vondom

Voxel krzesło Vondom Design Spichlerz kolory

szerokość 54 cm
głębokość 54 cm
wysokość 85 cm
wysokość siedziska 46 cm
możliwość sztaplowania tak
marka Vondom
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Voxel chair krzesło ogrodowe Vondom

Voxel chair krzesło ogrodowe Vondom
Voxel chair zaprojektowane przez Karima Rashida dla Vondom to krzesło o minimalistycznym, rzeźbiarskim wyglądzie. Voxel to kolekcja zaprojektowana z myślą o wygodzie i trwałości, nigdy nie zapominając o przepychu i elegancji.   Vondom...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii