N02 Office Swivel ergonomiczne krzesło biurowe Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

N02 Office Recycle Chair Swivel to krzesło biurowe autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen.

N02 Recycle Chair Swivel został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak krzesło skandynawskie N02 Recycle chair Swivel.

Więcej szczegółów

2 914 zł

N02 Office Recycle Chair Swivel minimalistyczne krzesło biurowe duńskiej marki Fritz Hansen.

Założyciel NENDO Oki Sato, zainspirował się kawałkiem złożonego papieru na swoim stole w studio, który nadał mu charakterystyczne zagięcie na plecach. Stwarza to dodatkowe wsparcie pleców, a także jest dekoracyjne.

Oki Sato postrzega NO2 jako ucieleśnienie nowoczesnego charakteru: „Fakt, że materiał jest wykonany z codziennego plastiku pochodzącego z recyklingu, tworzy dodatkowe połączenie między użytkownikiem a krzesłem. To projekt, stworzony do codziennego użytku i wykonany z plastiku pochodzącego z gospodarstw domowych”.

Krzesło N02 Recycle chair Swivel Fritz Hansen dostępne jest również w wersji na tradycyjnej podstawie N02 Recycle chair, z podłokietnikami N02 Arms Recycle Chair, na płozach N02 Recycle chair steel sledge base, oraz krzesło barowe N02 Hoker Recycle.

Krzesła N02 Recycle Swivel posiadają również certyfikat Eu-Ecolabel, europejski certyfikat przyznawany produktom, które spełniają wysokie standardy środowiskowe w całym łańcuchu dostaw.

N02 Swivel jest wszechstronnym i praktycznym dodatkiem do każdego domu lub biura. Eleganckie siedzisko krzesła wykonane jest z przetworzonych materiałów.

Zgodnie z duńską tradycją, design krzeseł jest utrzymany w eleganckim stylu z nutką japońskiej estetyki. Kolorowy polipropylen został zainspirowany barwami ziemi Skandynawii. Różne kolory są raczej ziemiste niż akcentowane, w tym ciemnopomarańczowy, ciemnoniebieski, jasnoniebieski, szary, złamanej bieli, czerni i ciemnoczerwony.

Designerskie krzesło N02 Chair Recycle Swivel Fritz Hansen

Designerskie krzesło N02 Chair Recycle Swivel Fritz Hansen

Dostępna również wersja bez podłokietników. Cena na zapytanie, zapraszamy do kontaktu.

Krzesło N02 Swivel Fritz Hansen, dostępne kolory siedziska

N02 Office Recycle Chair krzesło biurowe Fritz Hansen Design Spichlerz

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego krzesła N02 Swivel zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 62,5 cm
głębokość 62,5 cm
wysokość 77 cm - 90 cm
wysokość siedziska 42 cm - 55 cm
wysokość podłokietników 63 cm - 76 cm
materiał plastik z recyklingu
marka Fritz Hansen
design Oki Sato

Napisz opinię

N02 Office Swivel ergonomiczne krzesło biurowe Fritz Hansen

N02 Office Swivel ergonomiczne krzesło biurowe Fritz Hansen
N02 Office Recycle Chair Swivel to krzesło biurowe autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen. N02 Recycle Chair Swivel został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato. Fritz Hansen to...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii