Love zmysłowe krzesło outdoor Vondom

Eugeni Quitllet

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Love zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla Vondom to zmysłowe krzesło, zdobywca nagrody RedDot.

Kolekcja zainspirowana koncepcją miłości, uczucia, które obejmuje ciało i duszę, niewidoczna dla ludzkiego oka, ale cudownie upiększająca wszystko, co nas otacza.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

577 zł

Love zmysłowe krzesło outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Zmysłowy kształt, który pieści skórę!

Technika produkcji wtryskowej pozwala każdemu elementowi mieć własną osobowość dzięki prostym i zakrzywionym sylwetkom, które pasują w organiczny i naturalny sposób; kolekcja nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

Ponadto Love jest częścią ekologicznego zaangażowania, Vondom Revolution (na zapytanie), opartego na optymalizacji zasobów naturalnych Morza Śródziemnego.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Love krzesło Vondom design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory krzesła Love Vondom

Love krzesło Vondom design Spichlerz kolory

szerokość 53 cm
głębokość 51 cm
wysokość 87 cm
wysokość siedziska 45 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Eugeni Quitllet

Napisz opinię

Love zmysłowe krzesło outdoor Vondom

Love zmysłowe krzesło outdoor Vondom
Love zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla Vondom to zmysłowe krzesło, zdobywca nagrody RedDot. Kolekcja zainspirowana koncepcją miłości, uczucia, które obejmuje ciało i duszę, niewidoczna dla ludzkiego oka, ale cudownie upiększająca wszystko,...
    Jesteś robotem?

    28 Inne produkty w tek kategorii