NAP Metal Arms zgrabne krzesło skandynawskie Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło NAP z podłokietnikami zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie.

Kontury skorupy krzesła w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane fale zapewniają komfort siedzenia. 

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble, oświetlenie i akcesoria.

Więcej szczegółów

2 152 zł

NAP Metal Armchair zgrabne krzesło skandynawskie duńskiej marki Fritz Hansen.

„Dla mnie krzesło Nap polega na tym, aby móc dobrze siedzieć w tak wielu pozycjach, jak to możliwe. Nazwa Nap to skrót od trzech kluczowych pozycji siedzących: Normalnej, Aktywnej i Pasywnej, ponieważ siedzenie jest w rzeczywistości ciągłym ruchem” - Kasper Salto.

Bardzo wygodne i ekskluzywne designerskie krzesło, które jest produkowane w sposób ekologiczny i którego poszczególne części można poddać recyklingowi.

Kręty i kobiecy NAP stanowi elegancki akcent wszędzie tam, gdzie zostanie umieszczony, a ergonomiczne linie zachęcają do kilkugodzinnego relaksu.

Dostępne kolory siedziska:

NAP podłokietniki Fritz Hansen kolory siedziska  Design Spichlerz

szerokość 62 cm
głębokość 51 cm
wysokość 77 cm
wysokość siedziska 45 cm
wysokość podłokietników 64 - 67 cm
marka Fritz Hansen
design KASPER SALTO

Napisz opinię

NAP Metal Arms zgrabne krzesło skandynawskie Fritz Hansen

NAP Metal Arms zgrabne krzesło skandynawskie Fritz Hansen
Krzesło NAP z podłokietnikami zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie. Kontury skorupy krzesła w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii