Cloud L skandynawska pufa Bolia

Yonoh Creative Studio

produkt wykonany na zamówienie

Czysty, minimalistyczny design taka jest pufa Cloud duńskiej marki Bolia. 

Prostota jest słowem kluczowym serii Cloud zaprojektowanej przez Yonoh Creative Studio. 

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”.

Więcej szczegółów

3 960 zł

Cloud skandynawska pufa marki Bolia.

Czyste linie są uniesione nad ziemią przez solidną metalową ramę, która nadaje Cloudowi minimalistyczny wygląd, jednocześnie tworząc wygodne miejsce w którym można na chwilę nacisnąć przycisk pauzy. Wewnątrz Cloud jest wykonany z drewna z certyfikatem FSC®, co wznosi Cloud na zupełnie nowe wyżyny.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

Materiał:

Fawn - 100% poliester

Bergo -  98% poliester z recyklingu / 2% poliester

Pozostałe tapicerki na zapytanie

Fawn ma skandynawski, naturalny wygląd. Tkanina jest cudownie miękka i posiada subtelną grę kolorów. Fawn nada Twojemu domowi minimalistyczny i prosty wygląd. Drukowana technika kolorystyczna nadaje Fawnowi charakterystyczny wygląd, który jest pięknie uzupełniony autentyczną jakością podkreśloną certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który gwarantuje, że w produkcji nie są używane żadne niebezpieczne chemikalia.

Bergo jest niesamowitym materiałem. Wykonany jest z poliestru z recyklingu z plastikowych butelek. Oznacza to, że nie są używane żadne nowe surowce, a produkcja koncentruje się na minimalizowaniu zużycia energii i stosowaniu biodegradowalnych chemikaliów. Ponadto Bergo jest wolne od metali ciężkich, zostało wyróżnione EU Ecolabel i posiada certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

szerokość 122 cm
głębokość 65 cm
wysokość 43 cm
obciążenie Do 110 kg
marka Bolia

Yonoh Creative Studio

"Zawsze powtarzamy, że projektujemy dla ludzi i to nas definiuje jako projektantów. Staramy się robić rzeczy proste i funkcjonalne, nie zapominając o świeżości".

Napisz opinię

Cloud L skandynawska pufa Bolia

Cloud L skandynawska pufa Bolia
Czysty, minimalistyczny design taka jest pufa Cloud duńskiej marki Bolia.  Prostota jest słowem kluczowym serii Cloud zaprojektowanej przez Yonoh Creative Studio.    Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii