Cloud skandynawska sofa 3 osobowa Bolia

Yonoh Creative Studio

produkt wykonany na zamówienie

Czysty, minimalistyczny design i doskonały komfort siedzenia taka jest sofa 3 osobowa Cloud duńskiej marki Bolia. 

Prostota jest słowem kluczowym serii Cloud zaprojektowanej przez Yonoh Creative Studio. 

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”.

Więcej szczegółów

8 060 zł

Cloud skandynawska sofa marki Bolia.

Czyste linie są uniesione nad ziemią przez solidną metalową ramę, która nadaje Cloudowi minimalistyczny wygląd, jednocześnie tworząc wygodne miejsce w którym można na chwilę nacisnąć przycisk pauzy. Wewnątrz Cloud jest wykonany z drewna z certyfikatem FSC®, co wznosi Cloud na zupełnie nowe wyżyny.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

Materiał:

Fawn - 100% poliester

Bergo -  98% poliester z recyklingu / 2% poliester

Pozostałe tapicerki na zapytanie

Fawn ma skandynawski, naturalny wygląd. Tkanina jest cudownie miękka i posiada subtelną grę kolorów. Fawn nada Twojemu domowi minimalistyczny i prosty wygląd. Drukowana technika kolorystyczna nadaje Fawnowi charakterystyczny wygląd, który jest pięknie uzupełniony autentyczną jakością podkreśloną certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który gwarantuje, że w produkcji nie są używane żadne niebezpieczne chemikalia.

Bergo jest niesamowitym materiałem. Wykonany jest z poliestru z recyklingu z plastikowych butelek. Oznacza to, że nie są używane żadne nowe surowce, a produkcja koncentruje się na minimalizowaniu zużycia energii i stosowaniu biodegradowalnych chemikaliów. Ponadto Bergo jest wolne od metali ciężkich, zostało wyróżnione EU Ecolabel i posiada certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

szerokość 222 cm
głębokość 82 cm
wysokość 75 cm
wysokość siedziska 43 cm
marka Bolia

Yonoh Creative Studio

"Zawsze powtarzamy, że projektujemy dla ludzi i to nas definiuje jako projektantów. Staramy się robić rzeczy proste i funkcjonalne, nie zapominając o świeżości".

Napisz opinię

Cloud skandynawska sofa 3 osobowa Bolia

Cloud skandynawska sofa 3 osobowa Bolia
Czysty, minimalistyczny design i doskonały komfort siedzenia taka jest sofa 3 osobowa Cloud duńskiej marki Bolia.  Prostota jest słowem kluczowym serii Cloud zaprojektowanej przez Yonoh Creative Studio.    Witaj w świecie designu inspirowanym...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii