Cross stołek barowy Lapalma

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Cross Lapalma to niezwykle elegancki, minimalistyczny stołek barowy, zaprojektowany przez Mario Ferrariniego.

Stołek Cross stał się częścią kolekcji Lapalma, oferując podróż pomiędzy dynamicznym wyglądem a stabilnością, energią i równowagą.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak stołek barowy Cross.

Więcej szczegółów

1 484 zł

Cross stołek barowy włoskiej marki Lapalma.

Cross to stołek barowy, wykonany z poliuretanu i metalu, odpowiedni zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i publicznych. Inspiracja pochodzi z obserwacji lotniska, obszaru tranzytowego o dużym natężeniu ruchu w krótkim odstępie czasu między wyjazdem a powrotem. Tam, gdzie wszystko dzieje się szybko, gdzie każda mała przerwa wymaga wygody, spokoju i piękna. To właśnie idea podróżowania, ruchu i chwilowej pauzy zainspirowała kształt stołka. Dzięki płynnemu i dopasowującemu się profilowi ​​oraz dynamicznemu wyglądowi, przypominającego siedziska motocykla sportowego, Cross jest tym, co obiecuje jego nazwa: przejściem, skrzyżowaniem.

Krzesło barowe Cross S451 siedzisko H65 Lapalma

Krzesło barowe Cross S451 siedzisko H65 Lapalma

Krzesło barowe Cross S452 siedzisko H65 Lapalma

Krzesło barowe Cross S452 siedzisko H65 Lapalma

Hoker Cross Lapalma, dostępne opcje kolorystyczne

Hoker Cross Lapalma dostępne opcje kolorystyczne

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Krzesło barowe Cross Lapalma dostępne jest w szerokiej gamie kolorów, opracuj własne aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat tapicerowanego krzesła barowego Cross zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 45 cm
głębokość 42 cm
wysokość 69 cm | 84 cm
wysokość siedziska 65 cm | 80 cm
marka Lapalma
design Mario Ferrarini

Napisz opinię

Cross stołek barowy Lapalma

Cross stołek barowy Lapalma
Cross Lapalma to niezwykle elegancki, minimalistyczny stołek barowy, zaprojektowany przez Mario Ferrariniego. Stołek Cross stał się częścią kolekcji Lapalma, oferując podróż pomiędzy dynamicznym wyglądem a stabilnością, energią i równowagą....
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii