J104 Chair drewniane krzesło z lat 60-tych Hay

Jørgen Bækmark

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło J104 duńskiej Hay, oryginalnie zaprojektowane w latach 60-tych przez Jorgena Baekmarka.

Krzesło J104 Jørgena Bækmarka zostało zaprojektowane jako skrzyżowanie krzesła do jadalni i fotela. Reprodukcja tego klasyka firmy HAY jest wykonana z litego drewna bukowego w naturalnej barwie lub różnymi kolorowymi wykończenia. 

 

Od samego początku współzałożyciele i dyrektorzy kreatywni marki HAY Mette i Rolf Hay zobowiązali się współpracować z najlepszymi projektantami swojego pokolenia z całego świata, aby tworzyć wysokiej jakości produkty, które byłyby dostępne dla szerokiego grona odbiorców. 

Więcej szczegółów

1 425 zł

Krzesło J104 duńskiego projektanta Jørgen Bækmark z lat 60-tych.

Dzisiaj J104 jest produkowany ekskluzywnie przez duńskiego producenta Hay w kolorze naturalnym lub lakierowanym w czterech różnych kolorach.

W duchu nowoczesności z połowy stulecia Baekmark chciał, aby J104 zapewniał każdemu wspaniały design za przystępną cenę. Fachowo wykonane z litego drewna bukowego, J104 to krzesło, które można zachować na zawsze, dostępne w wielu nowoczesnych kolorach, które można dostosować do zmieniających się w czasie przestrzeni wewnętrznych.

Krzesło J104 charakteryzujące się klasycznym, a jednocześnie eleganckim designem. Choć szerokie siedzisko zajmuje przestrzeń wizualną, konstrukcja oparcia rozjaśnia ogólne wrażenie i czyni J104 rzeźbiarską klasyką.

Krzesło do jadalni Hay J104 jest częścią klasyki duńskich mebli, pierwotnie stworzonej dla FDB (The Danish Consumers' Co-operative Society).

szerokość 57 cm
głębokość 47 cm
wysokość 73 cm
wysokość siedziska 44,5 cm
materiał drewno bukowe
do użytku zewnętrznego nie
możliwość sztaplowania nie
marka Hay
design Jørgen Bækmark

Napisz opinię

J104 Chair drewniane krzesło z lat 60-tych Hay

J104 Chair drewniane krzesło z lat 60-tych Hay
Krzesło J104 duńskiej Hay, oryginalnie zaprojektowane w latach 60-tych przez Jorgena Baekmarka. Krzesło J104 Jørgena Bækmarka zostało zaprojektowane jako skrzyżowanie krzesła do jadalni i fotela. Reprodukcja tego klasyka firmy HAY jest wykonana z...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii