Myko Wood skandynawski klasyk krzesło Fogia

Zapytaj o produkt

Stefan Borselius

produkt wykonany na zamówienie

Klasyk, zaprojektowany przez Stefana Borseliusa dla szwedzkiej marki Fogia. 

Ponadczasowy w formie, wyróżniający się kształt siedziska jest elegancko pokryty tkaniną, aby zapewnić podwyższony komfort, wspierany przez zestaw solidnych drewnianych nóg. 

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

5 175 zł

Klasyk, skandynawskie krzesło Myko Wood szwedzkiej marki Fogia. 

Krzesło Myko na drewnianej podstawie umiejętnie równoważy formę z funkcją. Krzesło do jadalni Myko Wood — drewniana podstawa zrodziło się z pragnienia Borseliusa, aby stworzyć krzesło, które bezproblemowo pasuje do wielu kontekstów i środowisk. Czerpiąc inspirację z wszechstronności ubrań i mody, krzesło Myko jest stworzone do pracy zarówno w profesjonalnych, jak i swobodnych wnętrzach. 

Ponadczasowy w formie, wyróżniający się kształt siedziska jest elegancko pokryty tkaniną, aby zapewnić podwyższony komfort, wspierany przez zestaw solidnych drewnianych nóg. Koncentrując się na precyzyjnych i idealnych proporcjach, kolekcja Myko nadaje wyrafinowany i dopasowany wygląd klasycznego krzesła.

Cena dotyczy krzesła z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość48 cm
głębokość58 cm
wysokość86 cm
głębokość siedziska42 cm
wysokość siedziska45 cm
stelażdrewno
markaFogia
designStefan Borselius

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tek kategorii