Myko Wood skandynawski klasyk krzesło Fogia

Stefan Borselius

produkt wykonany na zamówienie

Klasyk, zaprojektowany przez Stefana Borseliusa dla szwedzkiej marki Fogia. 

Ponadczasowy w formie, wyróżniający się kształt siedziska jest elegancko pokryty tkaniną, aby zapewnić podwyższony komfort, wspierany przez zestaw solidnych drewnianych nóg. 

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

5 175 zł

Klasyk, skandynawskie krzesło Myko Wood szwedzkiej marki Fogia. 

Krzesło Myko na drewnianej podstawie umiejętnie równoważy formę z funkcją. Krzesło do jadalni Myko Wood — drewniana podstawa zrodziło się z pragnienia Borseliusa, aby stworzyć krzesło, które bezproblemowo pasuje do wielu kontekstów i środowisk. Czerpiąc inspirację z wszechstronności ubrań i mody, krzesło Myko jest stworzone do pracy zarówno w profesjonalnych, jak i swobodnych wnętrzach. 

Ponadczasowy w formie, wyróżniający się kształt siedziska jest elegancko pokryty tkaniną, aby zapewnić podwyższony komfort, wspierany przez zestaw solidnych drewnianych nóg. Koncentrując się na precyzyjnych i idealnych proporcjach, kolekcja Myko nadaje wyrafinowany i dopasowany wygląd klasycznego krzesła.

Cena dotyczy krzesła z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość 48 cm
głębokość 58 cm
wysokość 86 cm
głębokość siedziska 42 cm
wysokość siedziska 45 cm
stelaż drewno
marka Fogia
design Stefan Borselius

Napisz opinię

Myko Wood skandynawski klasyk krzesło Fogia

Myko Wood skandynawski klasyk krzesło Fogia
Klasyk, zaprojektowany przez Stefana Borseliusa dla szwedzkiej marki Fogia.  Ponadczasowy w formie, wyróżniający się kształt siedziska jest elegancko pokryty tkaniną, aby zapewnić podwyższony komfort, wspierany przez zestaw solidnych drewnianych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii