Air Chair minimalistyczne krzesło Magis

Jasper Morrison

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie krzesło Air Chair marki Magis do ogrodu, kuchni oraz na wyposażenie obiektów.

Air Chair marki Magis to proste i piękne krzesło, w którym zredukowaną formę uzupełnia kolorystyka.

 

Magis to wybitny lider w świecie designu, ich produkty ucieleśniają magię współczesnego wzornictwa.

Włoska marka Magis od ponad 45 lat tworzy produkty designerskie do domów, biur i przestrzeni publicznych, jest wzorcem w świecie wnętrz. Współpracując ze światowej sławy projektantami, nadal tworzą kultowe dzieła, z których każdy ma własną historię do opowiedzenia i charakter do wyrażenia.

Więcej szczegółów

Minimalna ilość zamówienia 4 sztuk(i)

662 zł

Air Chair minimalistyczne krzesło włoskiej marki Magis.

Air Chair marki Magis to proste i piękne krzesło, w którym zredukowaną formę uzupełnia kolorystyka. Dające możliwość sztaplowania nowoczesne krzesło Air Chair marki Magis wykonane jest z bardzo elastycznego, trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne polipropylenu, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku zewnętrznego jako nowoczesne krzesło ogrodowe, designerskie krzesło na balkon czy też nowoczesne krzesło na taras. Wesołe kolory i łatwa w utrzymaniu czystości powierzchnia idealnie sprawdzi się również w pokoju dziecinnym.

W naszej kolekcji dostępny jest również pasujący do krzesła Air Chair Magis pasujący stół Air Table włoskiej marki Magis.

szerokość 49 cm
głębokość 51 cm
wysokość 77,5 cm
wysokość siedziska 47 cm
materiał tworzywo
do użytku zewnętrznego tak
możliwość sztaplowania tak (10 sztuk)
marka Magis
design Jasper Morrison

Jasper Morrison

Jasper Morrison"Produkować rzeczy codziennego użytku dla wszystkich; czynić je raczej lekkimi niż ciężkimi, raczej miękkimi niż twardymi, przystępnymi raczej niż ekskluzywnymi; generować energię, światło i przestrzeń". To motto przyświeca jednemu z najbardziej rozchwytywanych projektantów ostatnich dekad.

Bardzo wcześnie postanowił, że zostanie designerem. Morrison twierdzi, że już w dzieciństwie fascynował go urządzony w stylu skandynawskim pokój dziadka. W młodości poznał dorobek klasyków modernizmu, m.in. Jeana Prouvé, Le Corbusiera i Eileen Gray. Może to od nich przejął ideę projektowania przedmiotów funkcjonalnych i ułatwiających ludziom życie. Możliwie jak największemu gronu ludzi. Dlatego od początku kariery Morrison zakładał, że interesuje go produkcja masowa, a nie dla wybrańców. Od tej zasady zrobił niewiele wyjątków.

Napisz opinię

Air Chair minimalistyczne krzesło Magis

Air Chair minimalistyczne krzesło Magis
Designerskie krzesło Air Chair marki Magis do ogrodu, kuchni oraz na wyposażenie obiektów. Air Chair marki Magis to proste i piękne krzesło, w którym zredukowaną formę uzupełnia kolorystyka.   Magis to wybitny lider w świecie designu, ich produkty...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii