NAP Wood chair krzesło skandynawskie Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło NAP z dębowymi nogami zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie.

Kontury skorupy krzesła NAP Wood chair w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane fale zapewniają komfort siedzenia. 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak krzesło skandynawskie NAP oak veneer legs.

Więcej szczegółów

2 059 zł

NAP Wood oak veneer legs zgrabne krzesło skandynawskie duńskiej marki Fritz Hansen.

„Dla mnie krzesło Nap polega na tym, aby móc dobrze siedzieć w tak wielu pozycjach, jak to możliwe. Nazwa Nap to skrót od trzech kluczowych pozycji siedzących: Normalnej, Aktywnej i Pasywnej, ponieważ siedzenie jest w rzeczywistości ciągłym ruchem” - Kasper Salto.

Krzesło NAP wood oak veneer legs Fritz Hansen dostępne jest również w wersji z podłokietnikami NAP wood armchair, jako krzesło barowe NAP, oraz krzesło barowe z podłokietnikami NAP hoker arms.

Bardzo wygodne i ekskluzywne designerskie krzesło, które jest produkowane w sposób ekologiczny i którego poszczególne części można poddać recyklingowi.

Kręty i kobiecy NAP wood stanowi elegancki akcent wszędzie tam, gdzie zostanie umieszczony, a ergonomiczne linie zachęcają do kilkugodzinnego relaksu.

Designerskie krzesło NAP wood oak veneer legs Fritz Hansen

Designerskie krzesło NAP wood oak veneer legs Fritz Hansen

Krzesło do jadalni NAP wood oak veneer legs Fritz Hansen, dostępne kolory siedziska

NAP Wood Fritz Hansen kolory siedziska  Design Spichlerz

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego krzesła NAP wood oak veneer legs zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 54 cm
głębokość 51 cm
wysokość 77 cm
wysokość siedziska 45 cm
stelaż nogi z forniru dębowego
marka Fritz Hansen
design KASPER SALTO

Napisz opinię

NAP Wood chair krzesło skandynawskie Fritz Hansen

NAP Wood chair krzesło skandynawskie Fritz Hansen
Krzesło NAP z dębowymi nogami zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie. Kontury skorupy krzesła NAP Wood chair w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii