NAP Wood Arms zgrabne krzesło skandynawskie Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło NAP z podłokietnikami zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie.

Kontury skorupy krzesła w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane fale zapewniają komfort siedzenia. 

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble, oświetlenie i akcesoria.

Więcej szczegółów

2 360 zł

NAP Wood Armchair zgrabne krzesło skandynawskie duńskiej marki Fritz Hansen.

Fritz Hansen wprowadził na rynek nową wersję swojego niezwykle udanego krzesła NAP.

„Dla mnie krzesło Nap polega na tym, aby móc dobrze siedzieć w tak wielu pozycjach, jak to możliwe. Nazwa Nap to skrót od trzech kluczowych pozycji siedzących: Normalnej, Aktywnej i Pasywnej, ponieważ siedzenie jest w rzeczywistości ciągłym ruchem” - Kasper Salto.

Bardzo wygodne i ekskluzywne designerskie krzesło, które jest produkowane w sposób ekologiczny i którego poszczególne części można poddać recyklingowi.

Kręty i kobiecy NAP stanowi elegancki akcent wszędzie tam, gdzie zostanie umieszczony, a ergonomiczne linie zachęcają do kilkugodzinnego relaksu.

Dostępne kolory siedziska:

NAP Wood Arms Fritz Hansen kolory siedziska Design Spichlerz

szerokość62 cm
głębokość51 cm
wysokość77 cm
wysokość siedziska45 cm
wysokość podłokietników64 - 67 cm
stelażnogi z forniru dębowego
markaFritz Hansen
designKASPER SALTO

Napisz opinię

NAP Wood Arms zgrabne krzesło skandynawskie Fritz Hansen

NAP Wood Arms zgrabne krzesło skandynawskie Fritz Hansen
Krzesło NAP z podłokietnikami zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie. Kontury skorupy krzesła w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii