NAP Wood zgrabne krzesło skandynawskie Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło NAP z dębowymi nogami zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie.

Kontury skorupy krzesła w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane fale zapewniają komfort siedzenia. 

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble, oświetlenie i akcesoria.

Więcej szczegółów

1 874 zł

NAP Wood zgrabne krzesło skandynawskie duńskiej marki Fritz Hansen.

Fritz Hansen wprowadził na rynek nową wersję swojego niezwykle udanego krzesła NAP. 

„Dla mnie krzesło Nap polega na tym, aby móc dobrze siedzieć w tak wielu pozycjach, jak to możliwe. Nazwa Nap to skrót od trzech kluczowych pozycji siedzących: Normalnej, Aktywnej i Pasywnej, ponieważ siedzenie jest w rzeczywistości ciągłym ruchem” - Kasper Salto.

Bardzo wygodne i ekskluzywne designerskie krzesło, które jest produkowane w sposób ekologiczny i którego poszczególne części można poddać recyklingowi.

Kręty i kobiecy NAP stanowi elegancki akcent wszędzie tam, gdzie zostanie umieszczony, a ergonomiczne linie zachęcają do kilkugodzinnego relaksu.

Dostępne kolory siedziska:

NAP Wood Fritz Hansen kolory siedziska  Design Spichlerz

szerokość 54 cm
głębokość 51 cm
wysokość 77 cm
wysokość siedziska 45 cm
stelaż nogi z forniru dębowego
marka Fritz Hansen
design KASPER SALTO

Napisz opinię

NAP Wood zgrabne krzesło skandynawskie Fritz Hansen

NAP Wood zgrabne krzesło skandynawskie Fritz Hansen
Krzesło NAP z dębowymi nogami zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie. Kontury skorupy krzesła w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii