NAP Wood Armchair krzesło skandynawskie Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło NAP wood armchair z podłokietnikami marki Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie.

Kontury skorupy krzesła NAP armchair oak veneer legs w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane fale zapewniają komfort siedzenia. 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak krzesło skandynawskie NAP armchair oak veneer legs.

Więcej szczegółów

2 599 zł

NAP Wood armchair zgrabne krzesło skandynawskie duńskiej marki Fritz Hansen. Design Kasper Salto.

„Dla mnie krzesło Nap polega na tym, aby móc dobrze siedzieć w tak wielu pozycjach, jak to możliwe. Nazwa Nap to skrót od trzech kluczowych pozycji siedzących: Normalnej, Aktywnej i Pasywnej, ponieważ siedzenie jest w rzeczywistości ciągłym ruchem” - Kasper Salto.

Krzesło NAP wood armchair oak veneer legs Fritz Hansen dostępne jest również w wersji bez podłokietników NAP wood chair, jako krzesło barowe NAP, oraz krzesło barowe z podłokietnikami NAP hoker arms.

Bardzo wygodne i ekskluzywne designerskie krzesło NAP wood armchair, które jest produkowane w sposób ekologiczny i którego poszczególne części można poddać recyklingowi.

Kręty i kobiecy NAP wood armchair stanowi elegancki akcent wszędzie tam, gdzie zostanie umieszczony, a ergonomiczne linie zachęcają do kilkugodzinnego relaksu.

Designerskie krzesło NAP wood armchair oak veneer legs Fritz Hansen

Designerskie krzesło NAP wood armchair oak veneer legs Fritz Hansen

Krzesło do jadalni NAP wood armchair oak veneer legs Fritz Hansen, dostępne kolory siedziska

NAP Wood Arms Fritz Hansen kolory siedziska  Design Spichlerz

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego krzesła NAP wood armchair oak veneer legs zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 62 cm
głębokość 51 cm
wysokość 77 cm
wysokość siedziska 45 cm
wysokość podłokietników 64 - 67 cm
stelaż nogi z forniru dębowego
marka Fritz Hansen
design KASPER SALTO

Napisz opinię

NAP Wood Armchair krzesło skandynawskie Fritz Hansen

NAP Wood Armchair krzesło skandynawskie Fritz Hansen
Krzesło NAP wood armchair z podłokietnikami marki Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie. Kontury skorupy krzesła NAP armchair oak veneer legs w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii