Beetle Lounge komfortowy fotel skandynawski Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawski fotel wypoczynkowy Beetle Lounge zaprojektowany przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Fotel Beetle Lounge to minimalistyczny, ale charakterystyczny elementem, który uosabia wygodę i najwyższy poziom rzemiosła.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

7 829 zł

Beetle Lounge komfortowy fotel skandynawski, duńskiej marki Gubi.

Cała kolekcja Beetle została zainspirowana zakrzywionym korpusem chrząszcza (beetle). Badając anatomię i ruchy tych małych stworzeń, projektanci stworzyli unikalny zakrzywiony kształt siedziska fotela. 

Tapicerowany oszałamiającym materiałem, w połączeniu z efektownymi nogami, luksusowy design wprowadza do przestrzeni życiowej odrobinę stylowej dekadencji. Zajmując dumne miejsce w salonie lub przestrzeni publicznej, fotel Beetle Lounge został stworzony z myślą o luksusowym komforcie i długowieczności.

Odpręż się w absolutnym komforcie dzięki fotelowi Beetle Lounge!

Szeroka gama kolorów tapicerki i dwóch różnorodnych podstaw do wyboru, zapewnia spersonalizowany wyraz, dzięki czemu fotel idealnie pasuje do każdej przestrzeni życiowej.

Cena dotyczy fotela w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Gubi fotel Beetle Design Spichlerz wymiary

szerokość 62 cm
głębokość 78 cm
wysokość 76 cm
wysokość siedziska 36 cm
waga 12 kg
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Beetle Lounge komfortowy fotel skandynawski Gubi

Beetle Lounge komfortowy fotel skandynawski Gubi
Skandynawski fotel wypoczynkowy Beetle Lounge zaprojektowany przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Fotel Beetle Lounge to minimalistyczny, ale charakterystyczny elementem, który uosabia wygodę i najwyższy poziom rzemiosła.   Gubi łączy...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii