Beetle Chair Metal nowoczesne krzesło do jadalni Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Podziwiane i natychmiast rozpoznawalne skandynawskie krzesło do jadalni Beetle Chair zaprojektowane przez duet GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Dzięki uderzającej, organicznej formie, niezwykłej wygodzie i nieskończonym konfiguracjom, krzesło do jadalni Beetle w mniej niż dekadę, stało się prawdziwym klasykiem wzornictwa.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

1 506 zł

Gubi Beetle Chair wymiarySkandynawskie krzesło Beetle Chair duńskiej marki Gubi łączy nowoczesne i minimalistyczne formy o klasycznym charakterze. 

Do powstania projektu przyczynił się chrząszcz (beetle) czyli imiennik krzesła. Badając anatomię i ruchy tych małych stworzeń, projektanci stworzyli unikalny zakrzywiony kształt korpusu krzesła. 

Krzesło idealnie pasuje do nowoczesnej jadalni, o subtelnych, pastelowych tonacjach, które pozwalają wybrać kolor idealnie dopasowany do istniejącej estetyki.

Oferta dotyczy krzesła Beetle Chair z metalowym stelażem.

Dostępne kolory siedziska:

Beetle krzesło Gubi Design Spichlerz kolory siedziska

szerokość56 cm
głębokość58 cm
wysokość87 cm
wysokość siedziska44,5 cm
materiałtworzywo
stelażstal
do użytku zewnętrznegonie
możliwość sztaplowanianie
markaGubi
designGamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Beetle Chair Metal nowoczesne krzesło do jadalni Gubi

Beetle Chair Metal nowoczesne krzesło do jadalni Gubi
Podziwiane i natychmiast rozpoznawalne skandynawskie krzesło do jadalni Beetle Chair zaprojektowane przez duet GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Dzięki uderzającej, organicznej formie, niezwykłej wygodzie i nieskończonym konfiguracjom, krzesło...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii