Beetle Office Soft skandynawskie krzesło biurowe Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawskie krzesło biurowe Beetle Office Soft całe tapicerowane, zostało zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Dzięki uderzającej, organicznej formie, niezwykłej wygodzie i nieskończonym konfiguracjom, krzesło biurowe Beetle Office w mniej niż dekadę, stało się prawdziwym klasykiem wzornictwa.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

4 035 zł

Beetle Office Soft skandynawskie krzesło biurowe całe tapicerowane duńskiej marki Gubi.

Do powstania projektu przyczynił się chrząszcz (beetle) czyli imiennik krzesła. Badając anatomię i ruchy tych małych stworzeń, projektanci stworzyli unikalny zakrzywiony kształt korpusu krzesła. 

Szeroka gama kolorów tapicerki zapewnia spersonalizowany wyraz, dzięki czemu krzesło Bat Office Spft idealnie pasuje do różnych kontekstów publicznych i prywatnych.

Dostępne w szerokiej gamie kolorów, krzesło można z łatwością dostosować do istniejącej estetyki.

Cena dotyczy krzesła biurowego w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Beetle Office krzesło biurowe Gubi Design Spichlerz wymiary

szerokość 59 cm
głębokość 53 cm
wysokość 87 cm
wysokość siedziska 44,5 cm
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Beetle Office Soft skandynawskie krzesło biurowe Gubi

Beetle Office Soft skandynawskie krzesło biurowe Gubi
Skandynawskie krzesło biurowe Beetle Office Soft całe tapicerowane, zostało zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Dzięki uderzającej, organicznej formie, niezwykłej wygodzie i nieskończonym konfiguracjom, krzesło biurowe Beetle...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii