Moon Dining Table dębowy piękny okrągły stół Gubi

Space Copenhagen

produkt wykonany na zamówienie

Zaprojektowany przez Space Copenhagen stół do jadalni Moon marki Gubi łączy tradycyjne duńskie rzemiosło z uderzającym współczesnym designem.

Stół Moon to piękny, solidny, zaokrąglony stół do jadalni, który szczyci się fascynującą estetyką inspirowaną Księżycem.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz

Więcej szczegółów

28 134 zł

Moon Dining Table piękny, okrągły, dębowy stół skandynawski Gubi.

Znakomicie wykonany z litego dębu i luksusowych materiałów, służy zarówno jako praktyczny stół, jak i artystyczny, rzeźbiarski element centralny. Idealnie wykorzystany w jadalni lub przestrzeni na otwartym planie, dostępny w różnych rozmiarach i wykończeniach, stół Moon Dining wnosi fascynujące piękno przestrzeni zewnętrznej do Twojego domu.

Moon Dining Table jest elegancko wykonany przy użyciu tradycyjnych duńskich technik stolarskich, podstawa stołu wznosi się na wysokość 73 cm, tworząc cudowną oprawę posiłków i spotkań towarzyskich. 

Pełny subtelnych akcentów, przejrzysty design i szlachetne materiały sprawiają, że Moon Dining jest wyjątkowym dodatkiem do każdego domu.

Oferta dotyczy stołu Moon Dining Table wykonanego z dębu.

Moon stół Dining Gubi Design Spichlerz wymiar

średnica Ø120 | Ø150
wysokość 73 cm
waga 50 kg | 55 kg
forma okrągły
materiał dąb
marka Gubi
design Space Copenhagen

Napisz opinię

Moon Dining Table dębowy piękny okrągły stół Gubi

Moon Dining Table dębowy piękny okrągły stół Gubi
Zaprojektowany przez Space Copenhagen stół do jadalni Moon marki Gubi łączy tradycyjne duńskie rzemiosło z uderzającym współczesnym designem. Stół Moon to piękny, solidny, zaokrąglony stół do jadalni, który szczyci się fascynującą estetyką...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii