Moon Dining Elliptical dębowy nowoczesny stół skandynawski Gubi

Space Copenhagen

produkt wykonany na zamówienie

Zaprojektowany przez Space Copenhagen stół do jadalni Moon Dining Table Elliptical marki Gubi, szczyci się silną tożsamością, która nawiązuje do tradycyjnej duńskiej stolarki.

Współczesny i urzekający, piękny, solidny stół do jadalni Moon Elliptical szczyci się fascynującą estetyką inspirowaną Księżycem.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

38 671 zł

Moon Dining Elliptical nowoczesny, dębowy stół skandynawski duńskiej marki Gubi.

Część kultowej kolekcji Moon wykonana z dębu.

Niezwykle trwały, służący zarówno jako praktyczny stół, jak i artystyczna, rzeźbiarska centralna część w każdym pomieszczeniu. Idealny podczas spotkań rodzinnych lub z przyjaciółmi, dostępny jest w dwóch kolorach i idealnie nadaje się do jadalni lub otwartej przestrzeni, dodając stylu i charakteru Twojemu domowi.

Oferta dotyczy stołu Moon Dining Elliptical wykonanego z dębu.

Moon stół dąb Gubi materiał Design Spichlerz

szerokość 290 cm
głębokość 105 cm
wysokość 73 cm
waga 145 kg
forma okrągły
materiał dąb
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany nie
marka Gubi
design Space Copenhagen

Napisz opinię

Moon Dining Elliptical dębowy nowoczesny stół skandynawski Gubi

Moon Dining Elliptical dębowy nowoczesny stół skandynawski Gubi
Zaprojektowany przez Space Copenhagen stół do jadalni Moon Dining Table Elliptical marki Gubi, szczyci się silną tożsamością, która nawiązuje do tradycyjnej duńskiej stolarki. Współczesny i urzekający, piękny, solidny stół do jadalni Moon...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii