Dot 4 stołek barowy Fritz Hansen

Arne Jacobsen

produkt wykonany na zamówienie

Dzięki podwyższonej podstawie i wielu opcjom wykończenia stołek barowy Dot 4 marki Fritz Hansen projektu Arne Jacobsena pasuje jako siedzisko do lad, barów lub wyspy w kuchni.

Stołek barowy Dot 4 Bar z podnóżkiem został stworzony z myślą o codziennym użytkowaniu, zapewnia dodatkową stabilność i komfort siedzenia, a gama wykończeń zapewnia, że ​​idealnie dopasuje się do każdego otoczenia.

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak stołek barowy Dot 4.

Więcej szczegółów

1 609 zł

Dot 4 stołek barowy duńskiej marki Fritz Hansen

4-nożny High Dot stanowi alternatywę dla wersji 3-nożnej. Posiada czterostronny podnóżek z rur stalowych przymocowany do wydłużonych nóg, zachowując wizualną harmonię czystej, prostej konstrukcji.

Stołek barowy Dot 4 Fritz Hansen dostępne jest również w ekstrawaganckiej wersji z 3 nogami Dot 3.

Meble Fritza Hansena charakteryzują się niesamowitym kunsztem, unikalnym designem i nieodłącznym poczuciem najwyższej jakości.

Nowoczesny stołek barowy 65 Dot 4 Fritz Hansen 

Nowoczesny stołek barowy Dot 65 Fritz Hansen

Nowoczesny stołek barowy 76 Dot 4 Fritz Hansen 

Nowoczesny stołek barowy 76 Dot 4 Fritz Hansen

Stołek barowy Dot 4 Bar wykończony jest fornirem: jesion w kolorze czarnym lub lakierowanym bezbarwnie orzechem. 

Więcej informacji na temat stołka barowego Dot 4 dostępnych jest na stronie Fritz Hansen

szerokość 37,3 cm | 38,9 cm
głębokość 37,4 cm | 38,8 cm
wysokość 65 cm | 76 cm
marka Fritz Hansen
design Arne Jacobsen

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen Arne Jacobsen (11.02.1902 – 24.03.1971) był jednym z najlepszych duńskich architektów i projektantów. Jest on w szczególności znany z tego, że rozwinął duński modernizm oraz z ogromnego wkładu w architektoniczny funkcjonalizm. Oprócz działań na polu architektury, był jednym z najważniejszych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju duńskiego wzornictwa, szczególnie dzięki sukcesowi, jaki odniósł na całym świecie za sprawą swoich prostych ale efektownych projektów krzeseł.

Arne Jacobsen uznawany jest za ojca współczesnego, duńskiego wzornictwa. W projektach łączył nowoczesny funkcjonalizm  z duńską tradycją i elegancją. Dbał o  daleko posuniętą oszczędność formy. Dziś zachwycamy się głównie meblami zaprojektowanymi przez Jacobsena, ale większość jego dorobku to architektura. Wszystkie meble powstały jako jej uzupełnienie. Sam Jacobsen także mówił o sobie jako o architekcie. Podobno wręcz nie lubił, gdy mówiono o nim: "projektant".

Napisz opinię

Dot 4 stołek barowy Fritz Hansen

Dot 4 stołek barowy Fritz Hansen
Dzięki podwyższonej podstawie i wielu opcjom wykończenia stołek barowy Dot 4 marki Fritz Hansen projektu Arne Jacobsena pasuje jako siedzisko do lad, barów lub wyspy w kuchni. Stołek barowy Dot 4 Bar z podnóżkiem został stworzony z myślą o...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii