Neva Light Soft tapicerowane krzesło Artisan

Regular Company

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Piękne, drewniane, tapicerowane krzesło Neva Light Soft marki Artisan, to idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Ekskluzywne krzesło z litego drewna, pełne wdzięku i uroku.

Neva Light Artisan to nowa odsłona krzesła Neva w wersji bez podłokietników. Krzesło Neva zdobyło nagrodę Red Dot Design Award 2016.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym tapicerowanym krześle Neva Light Soft.

Więcej szczegółów

3 290 zł

Tapicerowane krzesło z litego drewna Neva Light marki Artisan. Neva Light to nowa odsłona krzesła Neva w wersji bez podłokietników.

Krzesło Neva Light Soft Artisan dostępne jest również w wersji bez tapicerki Neva Light.

Neva Light zdobyło prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2016.

Krzesło tapicerowane Neva Light Artisan idealnie komponuje się z pozostałymi meblami kolekcji, jak stół Neva dostępny również w wersji rozkładanej Neva EXTENSION, ławką Neva Bench oraz fotelami.

ARTISAN specjalizuje się w produkcji mebli z masywnego drewna w której największy nacisk kładzie się na ręczną obróbkę drewna oraz wysoką sztukę rzemieślniczą. Zakład produkcyjny ARTISAN to najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska która przewija się we wszystkich produktach marki ARTISAN. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Designerskie krzesło z tapicerowanym siedziskiem Neva Light Artisan, wymiary

Designerskie krzesło z tapicerowanym siedziskiem Neva Light Artisan wymiary

Krzesło tapicerowane Neva Light Artisan dostępne jest w wielu wariantach

Krzesło tapicerowane Neva Light Artisan dostępne jest w wielu wariantach

Krzesło Neva Light Chair marki Artisan, występuje w wielu wariantach. Krzesło dostępne z tapicerką z materiału lub skóry. Chętnie przygotujemy dla Państwa konfigurację dopasowaną do indywidualnych aranżacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Cena dotyczy krzesła Neva Light Soft Artisan w tapicerce z I przedziału cenowego Remix 3, Revive 1, Torri Lana oraz tapicerki skórzanej Zenith. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 47
głębokość 53
wysokość 78
wysokość siedziska 45
marka Artisan
design Ruđer Novak-Mikulić & Marija Ružić

Regular Company

Wielokrotnie nagradzane multidyscyplinarne studio projektowe.

Napisz opinię

Neva Light Soft tapicerowane krzesło Artisan

Neva Light Soft tapicerowane krzesło Artisan
Piękne, drewniane, tapicerowane krzesło Neva Light Soft marki Artisan, to idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Ekskluzywne krzesło z litego drewna, pełne wdzięku i uroku. Neva Light Artisan to nowa odsłona krzesła Neva w wersji bez...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii