Neva drewniane krzesło tapicerowane Artisan

Ruder Novak-Mikulić & Marija Ružić

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Piękne, designerskie, drewniane krzesło Neva Soft, BESTSELLER marki Artisan.

Neva prezentuje się w bardzo opływowej formie i dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu wygląda jakby było wykonane z jednego kawałka drewna.

Krzesło Neva zostało zaprojektowane w 2012 roku i miało swoją premierę na targach IMM w Kolonii w styczniu 2013 roku. Od tego czasu jest bestsellerem producenta Artisan.

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest tym, co ich wyróżnia.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych meblach.

Więcej szczegółów

3 894 zł 3 894 zł

Neva Soft piękne krzesło z tapicerowanym siedziskiem, bestseller sprzedażowy marki Artisan. Zdobywca wielu nagród!

Krzesło Neva było wykorzystywane w wielu międzynarodowych projektach, w tym w restauracji Jean-Georges w kurorcie 4 seasons w Dubaju, prowadzonej przez szefa kuchni Jean-Georgesa Vongerichtena z trzema gwiazdami Michelina, oraz w barze Starbucks Reserve przy alei La Brea w Los Angeles.

Drewniane połączenia są wzmocnione we właściwych miejscach, dzięki czemu krzesło jest jak najlżejsze, ale jednocześnie stabilne i funkcjonalne.

Krzesło tapicerowane Neva Soft idealnie komponuje się z pozostałymi meblami kolekcji, jak stół Neva dostępny również w wersji rozkładanej (tutaj), ławką oraz fotelami dedykowanymi tej kolekcji.

Krzesło Neva charakteryzuje się zmysłową i płynną formą wyrażoną poprzez miękkie, kanciaste krawędzie i przejścia. Jego pochylone i łukowate oparcie spływa w dół do podłokietników, tworząc jedną ciągłą linię, która schodzi do przednich nóg. Oprócz ergonomii jego delikatne powierzchnie zachęcają do dodatkowej dotykowej eksploracji. Niezwykle cienka i lekka linia krzeseł Neva odzwierciedla proces technologiczny, który ją stworzył, połączenie 5-osiowej technologii CNC oraz starannego ręcznego wykończenia przez doświadczonych rzemieślników.

Neva tapicerowane drewniane krzesło Artisan Design Spichlerz wymiary

Designerskie krzesło Neva zostało zaprojektowane przez Ruđer Novak-Mikulić & Marija Ružić dla marki Artisan. Neva prezentuje się w bardzo opływowej formie i dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu wygląda jakby było wykonane z jednego kawałka drewna. Nowoczesne krzesło drewniane Neva Artisan może być zamówione również z poduszką wykonaną z tkaniny lub skóry naturalnej w różnych kolorach jak również w różnych rodzajach i wybarwieniach drewna.

Najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska przewija się we wszystkich produktach marki Artisan. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Specyfikacja techniczna tapicerki:

Remix 3 - 90% wełny, 10% nylonu - oznakowanie ekologiczne UE, Greenguard Gold, HPD, EPD

Revive 1 - 100% pochodzący z recyklingu poliester - Greenguard Gold, HPD, EPD

Steelcut Trio 3 - 90% wełny, 10% nylonu - oznakowanie ekologiczne UE, Greenguard Gold, HPD, EPD

Adamo & Eva - znakomita jakość włoskiego aksamitu bawełnianego

Karakorum - tkanina wełniano-wiskozowa, wygodne i przyjemne w dotyku

Skóra Select - pigmentowana skóra o drobnym ziarnie

Skóra Vegetal - naturalna skóra, bardzo miękka, ciepła i przyjemna w dotyku oraz w 100% gładka. Struktura podkreśla autentyczny charakter skóry.

Krzesło Neva Soft Artisan dostępne jest w wielu wariantach

Dostępne kolory drewna krzesła Neva Soft Artisan

Tapicerka Neva Soft Artisan

szerokość 49,2 cm
głębokość 52,4 cm
wysokość 78,3 cm
głębokość siedziska 50,8 cm
wysokość siedziska 45 cm
materiał drewno / tkanina lub skóra
możliwość sztaplowania nie
marka Artisan
design Ruđer Novak-Mikulić & Marija Ružić

Zenith skóra

Wszystkie kolory skóry Zenith

Pobierz (829.99k)

Bolivia tkanina

Wszystkie kolory tkaniny Bolivia

Pobierz (1.36M)

Napisz opinię

Neva drewniane krzesło tapicerowane Artisan

Neva drewniane krzesło tapicerowane Artisan
Piękne, designerskie, drewniane krzesło Neva Soft, BESTSELLER marki Artisan. Neva prezentuje się w bardzo opływowej formie i dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu wygląda jakby było wykonane z jednego kawałka drewna. Krzesło Neva zostało...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii