N02 Office Recycle Chair minimalistyczne krzesło biurowe Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

N02 Office Recycle Chair to krzesło biurowe autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen.

Projekt został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato.

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble, oświetlenie i akcesoria.

Więcej szczegółów

2 671 zł

N02 Office Recycle Chair minimalistyczne krzesło biurowe duńskiej marki Fritz Hansen.

Założyciel NENDO Oki Sato, zainspirował się kawałkiem złożonego papieru na swoim stole w studio, który nadał mu charakterystyczne zagięcie na plecach. Stwarza to dodatkowe wsparcie pleców, a także jest dekoracyjne.

Oki Sato postrzega NO2 jako ucieleśnienie nowoczesnego charakteru: „Fakt, że materiał jest wykonany z codziennego plastiku pochodzącego z recyklingu, tworzy dodatkowe połączenie między użytkownikiem a krzesłem. To projekt, stworzony do codziennego użytku i wykonany z plastiku pochodzącego z gospodarstw domowych”.

Krzesła N02 Recycle posiadają również certyfikat Eu-Ecolabel, europejski certyfikat przyznawany produktom, które spełniają wysokie standardy środowiskowe w całym łańcuchu dostaw.

N02 jest wszechstronnym i praktycznym dodatkiem do każdego biura zarówno domowego jak i służbowego. Elegancka skorupa krzesła jest wykonana z przetworzonych materiałów.

Zgodnie z duńską tradycją, design krzeseł jest utrzymany w eleganckim stylu z nutką japońskiej estetyki. Kolorowy polipropylen został zainspirowany barwami ziemi Skandynawii. Różne kolory są raczej ziemiste niż akcentowane, w tym ciemnopomarańczowy, ciemnoniebieski, jasnoniebieski, szary, złamanej bieli, czerni i ciemnoczerwony.

Oferowany model to krzesło obrotowe z podłokietnikami, podstawa z polerowanego aluminium, 5 kółek.

Dostępna również wersja bez podłokietników. Cena na zapytanie, zapraszamy do kontaktu.

Dostępne kolory siedziska:

N02 Office Recycle Chair krzesło biurowe Fritz Hansen Design Spichlerz

szerokość 62,5 cm
głębokość 62,5 cm
wysokość 77 cm - 90 cm
wysokość siedziska 42 cm - 55 cm
wysokość podłokietników 63 cm - 76 cm
materiał plastik z recyklingu
marka Fritz Hansen
design Oki Sato

Napisz opinię

N02 Office Recycle Chair minimalistyczne krzesło biurowe Fritz Hansen

N02 Office Recycle Chair minimalistyczne krzesło biurowe Fritz Hansen
N02 Office Recycle Chair to krzesło biurowe autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen. Projekt został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato.   Fritz Hansen to ekskluzywna,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii