About A Chair AAC 22 nowoczesne krzesło Hay

Hee Welling

produkt wykonany na zamówienie

Designerskie skandynawskie krzesło About AAC 22 duńskiej marki Hay, projekt Hee Welling.

Krzesło About A Chair AAC 22 już dziś osiągnęło status klasyki designu. Projekt jest esencją nowoczesnego młodego designu i jedno z najbardziej popularnych krzeseł świata. Przez swoją minimalistyczną formę About A Chair AAC 22 jest ponadczasowym produktem który, w zależności od wykończenia, może być obiektem spokojnym lub dominującym pomieszczenie.

Projekty marki HAY charakteryzują się minimalistycznym, skandynawskim wzornictwem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami jak krzesło Hay AAC 22.

Więcej szczegółów

1 505 zł

Skandynawskie krzesło About A Chair AAC 22 duńskiej marki Hay już dziś osiągnęło status klasyki designu.

Projekt Hee Welling jest esencją nowoczesnego młodego designu skandynawskiego i jedno z najbardziej popularnych krzeseł świata. Przez swoją minimalistyczną formę About A Chair jest ponadczasowym produktem który, w zależności od wykończenia, może być obiektem spokojnym lub dominującym pomieszczenie.

Płynna, smukła konstrukcja, organiczna postawa zapewnia dobre podparcie odcinka lędźwiowego, a otwarte siedzisko zachęca do zajęcia miejsca, idealne jako krzesło do jadalni lub biurka.

AAC 22 to krzesło HAY w stylu skandynawskim o minimalistycznym designie, idealne do kuchni, jadalni i nowoczesnych salonów.

Krzesło składa się z polipropylenowego siedziska o harmonijnych kształtach, zapewniające doskonały komfort. Rama czteronożna wykonana z forniru dębowego lub orzecha.

Krzesło z podłokietnikami, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, pozwala na swobodne kombinacje tworzące przyjemną atmosferę.

Hay About a Chair krzesło skandynawskie AAC 22

Krzesło skandynawskie Hay chair AAC 22 dostępne kolory siedziska

Krzesło skandynawskie Hay chair AAC 22 dostępne kolory siedziska

Hay przenosi nas w lata 50. i 60. XX wieku – złoty wiek duńskiego designu. Hay czerpie z tej klasycznej estetyki i łączy ją z nowoczesnymi trendami, wygodą i pierwszorzędnym wykonaniem. 

Po więcej informacji na temat nowoczesnego krzesła AAC 22 zapraszamy na stronę HAY lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 59 cm
głębokość 52 cm
wysokość 79 cm
wysokość siedziska 46 cm
materiał tworzywo
siedzisko polipropylen
stelaż dąb / buk
możliwość sztaplowania nie
marka Hay
design Hee Welling

Napisz opinię

About A Chair AAC 22 nowoczesne krzesło Hay

About A Chair AAC 22 nowoczesne krzesło Hay
Designerskie skandynawskie krzesło About AAC 22 duńskiej marki Hay, projekt Hee Welling. Krzesło About A Chair AAC 22 już dziś osiągnęło status klasyki designu. Projekt jest esencją nowoczesnego młodego designu i jedno z najbardziej popularnych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii