Oxford Office High ergonomiczne krzesło biurowe Fritz Hansen

Arne Jacobsen

produkt wykonany na zamówienie

Zaprojektowane przez Arne Jacobsena w 1965 roku krzesło biurowe Oxford Office z wysokim oparciem, we współczesnej odsłonie od Fritz Hansen.

Stworzony, aby wywoływać poczucie przestrzeni i prywatności, Oxford office high wyróżnia się eleganckim siedziskiem i ergonomiczną formą. 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak krzesło biurowe Oxford office high.

Więcej szczegółów

13 923 zł

Oxford Office High minimalistyczne krzesło biurowe duńskiej marki Fritz Hansen.

Wydane na nowo dla współczesnych miejsc pracy, krzesło Oxford zostało pierwotnie zaprojektowane przez Arne Jacobsena dla St Catherine's College w Anglii. Krzesło biurowe z wyrazistym siedziskiem i elegancką krzywizną zapewnia ergonomiczne podparcie i elastyczność. 

Oferując elegancką sylwetkę, tapicerkę z najwyższej jakości tkaniny, Oxford office high nadal jest uważany za jeden z najbardziej wyjątkowych dzieł Arne Jacobsena. 

Krzesło biurowe Oxford office high Fritz Hansen dostępne jest również w wersji z niskim oparciem Oxford office, oraz jako krzesło bez kółek z niskim oparciem Oxford chair i wysokim Oxford chair high.

Oxford office zapewnia dużą wszechstronność, aby dopasować się do Twojej funkcji i przestrzeni.

Designerskie krzesło biurowe Oxford office high Fritz Hansen

Designerskie krzesło biurowe Oxford office high Fritz Hansen

Cena dotyczy krzesła Oxford Office w tapicerce z I grupy cenowej z wysokim oparciem, stałą wysokością siedziska i  5-cio ramienną podstawą na kółkach.

Fritz Hansen Oxford High office krzesło Design Spichlerz

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego krzesła Oxford office high zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 62 cm
głębokość 63 cm
wysokość 102 cm
wysokość siedziska 46 cm
wysokość podłokietników 68 cm
marka Fritz Hansen
design Arne Jacobsen

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen Arne Jacobsen (11.02.1902 – 24.03.1971) był jednym z najlepszych duńskich architektów i projektantów. Jest on w szczególności znany z tego, że rozwinął duński modernizm oraz z ogromnego wkładu w architektoniczny funkcjonalizm. Oprócz działań na polu architektury, był jednym z najważniejszych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju duńskiego wzornictwa, szczególnie dzięki sukcesowi, jaki odniósł na całym świecie za sprawą swoich prostych ale efektownych projektów krzeseł.

Arne Jacobsen uznawany jest za ojca współczesnego, duńskiego wzornictwa. W projektach łączył nowoczesny funkcjonalizm  z duńską tradycją i elegancją. Dbał o  daleko posuniętą oszczędność formy. Dziś zachwycamy się głównie meblami zaprojektowanymi przez Jacobsena, ale większość jego dorobku to architektura. Wszystkie meble powstały jako jej uzupełnienie. Sam Jacobsen także mówił o sobie jako o architekcie. Podobno wręcz nie lubił, gdy mówiono o nim: "projektant".

Napisz opinię

Oxford Office High ergonomiczne krzesło biurowe Fritz Hansen

Oxford Office High ergonomiczne krzesło biurowe Fritz Hansen
Zaprojektowane przez Arne Jacobsena w 1965 roku krzesło biurowe Oxford Office z wysokim oparciem, we współczesnej odsłonie od Fritz Hansen. Stworzony, aby wywoływać poczucie przestrzeni i prywatności, Oxford office high wyróżnia się eleganckim...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii