Itera24 całodobowe krzesło biurowe Klöber

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Itera24 to wyjątkowo ergonomiczne biurowe krzesło obrotowe niemieckiego producenta Klöber, zapewniające wyjątkowy poziom komfortu nawet przez całą dobę.

Oprócz ergonomicznych cech biurowych krzesło obrotowe Itera, wersja 24-godzinna oferuje specjalne właściwości, które spełniają znacznie wyższe standardy i wymagania.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

10 282 zł

Itera24 całodobowe krzesło biurowe niemieckiej marki Klöber.

Biurowe krzesła obrotowe używane są 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Jeśli jednak znajdują się na stanowiskach pracy, które są obsługiwane przez całą dobę i w weekendy, ich żywotność jest ponad czterokrotnie krótsza.

Co więcej, różni ludzie wymagają od tego samego krzesła indywidualnego poziomu komfortu. Aby sprostać temu wyzwaniu, Klöber opracował krzesła całodobowe Duera i Itera.

Itera łączy objętość siedziska i oparcia w dopasowaną do kształtu jednostkę. W pełni tapicerowane siedzisko podąża za ergonomicznie ukształtowanym oparciem, opcjonalnie niskim lub wysokim, które można uzupełnić o zagłówek.

Idea zdrowego użytkowania stoi za wszystkimi rozwiązaniami marki Klöber. 

Krzesło Itera24 adaptuje się, promuje zdrowie i dobre samopoczucie, a przy tym wygląda bardzo dobrze. 

Krzesło ma opatentowany system szybkiej regulacji i uwzględnia indywidualną wagę użytkownika. Siedzisko i oparcie dostosowują się do ruchu dzięki mechanizmowi punktowo-synchronicznemu.

To, co jest najlepszym rozwiązaniem do normalnego użytkowania, w żadnym wypadku nie wystarcza do ciągłego użytkowania. Siedzisko z ręcznie wykonaną strukturą tapicerki urosło do 7,5 centymetra w porównaniu do 5,5 centymetra przy normalnym użytkowaniu. Sprężyny zapewniają bardzo indywidualny komfort siedzenia. Stosowane są specjalne tkaniny i skóry o szczególnie wysokiej wytrzymałości.

Itera krzesło Kloeber Design Spichlerz 2

Głębokość siedziska można regulować do przodu o 8 centymetrów, aby idealnie je dopasować. Regulowany, solidny podłokietnik obsługuje cztery pozycje. Na życzenie podparcie lędźwiowe z regulacją wysokości lub zintegrowany wieszak na ubrania które nadają indywidualny, wyjątkowy akcent.

Dla hoteli i usług, pracy zmianowej w firmach i instytucjach, obrotowe krzesła biurowe całodobowe oferują doskonałe funkcje i różnorodność oraz harmonijnie dopasowują się do wnętrza.

Itera krzesło Kloeber Design Spichlerz wymiary 1

Podana cena krzesła biurowego Itera24 dotyczy modelu ite93 w tkaninie z piątej kategorii cenowej: Malta, Step, Cura. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

szerokość 68 cm
głębokość 66 cm
wysokość 107 cm - 118 cm
głębokość siedziska 40 cm + 8 cm
wysokość siedziska 41 cm - 52 cm
wysokość podłokietników 60 c, - 71 cm + 11 cm
marka Klöber
design Matthias Dohm, Klöber Design-Team

Napisz opinię

Itera24 całodobowe krzesło biurowe Klöber

Itera24 całodobowe krzesło biurowe Klöber
Itera24 to wyjątkowo ergonomiczne biurowe krzesło obrotowe niemieckiego producenta Klöber, zapewniające wyjątkowy poziom komfortu nawet przez całą dobę. Oprócz ergonomicznych cech biurowych krzesło obrotowe Itera, wersja 24-godzinna oferuje...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii