Ciello krzesło biurowe Klöber

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Ergonomiczne krzesło Ciello niemieckiej marki Klöber zapewnia zrelaksowany komfort użytkowania i zachwyca wyrazistą, smukłą sylwetką.

Ciello inspiruje kreatywnych ludzi wyczuciem spójnego projektowania i naturalnego komfortu.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

7 226 zł

Ciello krzesło biurowe niemieckiej marki Klöber.

Krzesło biurowe Ciello zapewnia zrelaksowane użytkowanie i zachwyca smukłą sylwetką. Możliwość odchylenia się do tyłu wyraźnie odciąża kręgosłup w spójny i wyraźny sposób. 

Podparcie lędźwiowe „Air-Support” (opcjonalnie). Poduszka powietrzna jest zintegrowana z oparciem, można ją indywidualnie wybrzuszać za pomocą przycisku i regulować wysokość za pomocą suwaka, do którego można łatwo dotrzeć z pozycji siedzącej. Wysokość oparcia dopasowuje się do różnych rozmiarów ciała i podtrzymuje odcinek lędźwiowy.

Zakrzywione oparcie w kształcie litery S idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia maksymalny komfort siedzenia. Ergonomiczne krzesło Ciello przeciwdziała bólom szyi i pleców oraz ogólnemu zmęczeniu i zapobiega garbieniu się.

Klöberowi udało się osiągnąć najwyższy komfort pomimo smukłej konstrukcji. Specjalna konstrukcja stalowych ram siedziska i oparcia z zaciśniętymi warstwami lateksu, pomiędzy którymi zintegrowano formowaną piankę, podtrzymuje ciało szczególnie miękko i wydajnie. 

Na indywidualne zamówienie możliwość regulacji głębokości i kąta siedziska zapewniając komfortowe użytkowanie. 

Idea zdrowego użytkowania stoi za wszystkimi rozwiązaniami marki Klöber. 

Ciello krzesło biurowe Kloeber Design Spichlerz wymiary

Ergonomiczne krzesło biurowe Ciello niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród.

Ciello krzesło biurowe Kloeber Design Spichlerz nagrody

Podana cena krzesła biurowego Ciello dotyczy modelu cie97 w tkaninie z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era. W ofercie również wersja cie99 z wyższym oparciem oraz z zagłówkiem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

szerokość 68 cm
głębokość 68 cm
wysokość 99 cm - 110 cm
głębokość siedziska 45 cm
wysokość siedziska 40 cm - 51 cm
wysokość podłokietników 65 cm - 76 cm
marka Klöber
design Matthias Dohm, Klöber Design-Team

Napisz opinię

Ciello krzesło biurowe Klöber

Ciello krzesło biurowe Klöber
Ergonomiczne krzesło Ciello niemieckiej marki Klöber zapewnia zrelaksowany komfort użytkowania i zachwyca wyrazistą, smukłą sylwetką. Ciello inspiruje kreatywnych ludzi wyczuciem spójnego projektowania i naturalnego komfortu.   Margarete Klöber...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii