Series 7 swivel armchair ergonomiczne krzesło biurowe Fritz Hansen

Arne Jacobsen

produkt wykonany na zamówienie

Ergonomiczne krzesło biurowe z podłokietnikami Series 7 Office 3217 duńskiej marki Fritz Hansen, to mistrzowski projekt Arne Jacobsen z 1955 roku.

Ergonomiczne krzesło biurowe Series 7 model 3217 to ikona w historii nowoczesnych mebli. Series 7 to najpopularniejszy projekt w kolekcji krzeseł Fritz Hansena.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak ergonomiczne krzesło biurowe z podłokietnikami Series 7 model 3217.

Więcej szczegółów

6 515 zł

Series 7 swivel chair 3217 ergonomiczne krzesło biurowe z podłokietnikami Fritz Hansen.

Elegancka sylwetka krzesła biurowego Series 7 model 3217 jest natychmiast rozpoznawalna dla prawie każdego entuzjasty designu, krzesło, które wytrzymuje próbę czasu i pozostaje widoczne po prawie 70 latach od powstania kolekcii. Projekt Arne Jacobsena stał się ikoną duńskiej marki i został wybrany, aby zaprezentować i uczcić 150. rocznicę Fritza Hansena. 

Krzesło biurowe Series 7 model 3217 to wyrafinowane rozwiązanie dla współczesnego domu lub biura; łatwo przenosić z pokoju do pokoju dzięki gwiaździstej podstawie i kółkom.

Seria 7 zaprojektowana przez Arne Jacobsena to jedno z najbardziej kultowych krzeseł w historii Fritza Hansena, a być może także w historii mebli.

Wypróbuj jako funkcjonalny, ale oszałamiający wizualnie akcent do wszystkich wnętrz, świetny sposób na dodanie stylu. 

Krzesło biurowe Series 7 wersja 3217 Fritz Hansen dostępne jest również w innych wariantach, zapoznaj się z pozostałymi modelami kolekcji Series 7.

Oferowany model to krzesło obrotowe, regulowana wysokość siedziska 44-56 cm, 5 kółek, podstawa chromowana lub malowana proszkowo.

Ergonomiczne krzesło biurowe Series 7 swivel chair 3217 Fritz Hansen

Ergonomiczne krzesło biurowe Series 7 swivel chair 3217 Fritz Hansen

Krzesło biurowe Series 7 model 3217 Fritz Hansen dostępne kolory siedziska

Fritz Hansen krzesło podłokietniki office series 7 Design Spichlerz  kolory siedziska

Krzesło biurowe Series 7 swivel armchair 3217 Fritz Hansen dostępne jest w szerokiej gamie kolorów, opracuj własne aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat krzesła biurowego Series 7 swivel armchair 3207 zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 61 cm
głębokość 52 cm
wysokość 78 - 90 cm
wysokość siedziska 44 - 56 cm
wysokość podłokietników 66 - 78 cm
marka Fritz Hansen
design Arne Jacobsen

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen Arne Jacobsen (11.02.1902 – 24.03.1971) był jednym z najlepszych duńskich architektów i projektantów. Jest on w szczególności znany z tego, że rozwinął duński modernizm oraz z ogromnego wkładu w architektoniczny funkcjonalizm. Oprócz działań na polu architektury, był jednym z najważniejszych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju duńskiego wzornictwa, szczególnie dzięki sukcesowi, jaki odniósł na całym świecie za sprawą swoich prostych ale efektownych projektów krzeseł.

Arne Jacobsen uznawany jest za ojca współczesnego, duńskiego wzornictwa. W projektach łączył nowoczesny funkcjonalizm  z duńską tradycją i elegancją. Dbał o  daleko posuniętą oszczędność formy. Dziś zachwycamy się głównie meblami zaprojektowanymi przez Jacobsena, ale większość jego dorobku to architektura. Wszystkie meble powstały jako jej uzupełnienie. Sam Jacobsen także mówił o sobie jako o architekcie. Podobno wręcz nie lubił, gdy mówiono o nim: "projektant".

Napisz opinię

Series 7 swivel armchair ergonomiczne krzesło biurowe Fritz Hansen

Series 7 swivel armchair ergonomiczne krzesło biurowe Fritz Hansen
Ergonomiczne krzesło biurowe z podłokietnikami Series 7 Office 3217 duńskiej marki Fritz Hansen, to mistrzowski projekt Arne Jacobsen z 1955 roku. Ergonomiczne krzesło biurowe Series 7 model 3217 to ikona w historii nowoczesnych mebli. Series 7 to...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii