Edit Office ergonomiczne krzesło włoskie Lapalma

Anderssen & Voll

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Krzesło biurowe Edit S575 to elegancka prostota, idealna do nowoczesnych przestrzeni. 

Ergonomiczne krzesło Edit S575 to włoska tradycja i rygor północnej Europy we współczesności. 

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak krzesło biurowe Edit S575.

Więcej szczegółów

3 468 zł

Edit Office S575 obrotowe krzesło biurowe, włoskiej marki Lapalma

Miękka sylwetka krzesła Edit S575, która przypomina kształtem kwiat, jest hołdem dla Włoch i ich tradycji artystycznej. Jego nordycki charakter opowiada natomiast historię miłości i szacunku do natury, która w pełni odzwierciedla filozofię Lapalmy. Projekt opracowany wspólnie z firmą z Veneto koncentruje się na maksymalnej trwałości. Edit został zaprojektowany tak, aby można było go zdemontować, a zatem łatwo poddać recyklingowi. Jego siedzisko, które łączy w sobie piankę ze sztywną wkładką z poliuretanu Baydur, w całości nadaje się do recyklingu i można ją oddzielić od tapicerki, ponieważ tkanina jest nakładany bez kleju. Stelaż obrotowy może również zostać w całości poddany recyklingowi po zakończeniu użytkowania.

Ergonomiczne krzesło biurowe Edit S575 Lapalma

Ergonomiczne krzesło biurowe Edit S574 Lapalma

Wysokość regulowana, 5-ramienna podstawa obrotowa z aluminium piaskowanego lub malowanego proszkowo.

Rzeźbiarskie ale eleganckie pełne wdzięku krzesło obrotowe Edit S572, to idealny element wyposażenia sal konferencyjnych lub przestrzeni hybrydowych jak współczesne biuro. Jest również gotowy do upiększenia środowisk kontraktowych, takich jak jadalnie w hotelu lub restauracji, a nawet salony i wyrafinowane kuchnie za pomocą dyskretnego, innowacyjnego i zrównoważonego projektu Lapalmy.

Cena dotyczy krzesła Edit S575 Lapalma w tapicerce z I grupy cenowej.

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Krzesło włoskie Edit S575 Lapalma dostępne jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własne aby wkomponować je do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat tapicerowanego krzesła biurowego Edit S575 zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 64 cm
głębokość 58 cm
wysokość 79 cm / 89 cm
wysokość siedziska 44 cm / 54 cm
wysokość podłokietników 64 cm / 74 cm
stelaż stal proszkowo malowana
marka Lapalma
design Anderssen & Voll

Anderssen & Voll

Anderssen & VollTornbjorn Anderssen i Espen Voll swoje studio Anderssen & Voll założyli w 2009 r. w Oslo. Ale ich zawodowe drogi połączyły się dużo wcześniej. Od 2000 r. pracowali wspólnie wchodząc w skład zespołu studia projektowego Norway Says. „Używamy prostego języka, by wyrazić skomplikowane idee. Dobry design broni się sam, jeśli jest naturalny” – mówili o swojej pracy designerzy Norway Says.

I sporo tej naturalności w projektach duetu Anderssen&Voll pozostało. Ich design jest czysty, prosty i nierzadko towarzyszą mu żywe kolory co jest nawiązaniem do kultury nordyckiej. Tworzą meble, lampy, akcesoria kuchenne, tekstylia, sprzęt elektroniczny. W branży postrzegani są jako designerzy przykładający dużą wagę do trendów – zarówno tych kreowanych przez kulturę, jak i rynek. Z pewnością dlatego, lista producentów współpracujących z Anderssen & Voll obejmuje wiele nazw nie tylko z Europy, ale i świata. Ich uznanie podkreślają zdobyte nagrody, m.in. Wallpaper Award, IF Award i honorowa nagroda Najlepszy Design w Norwegii. Sami projektanci mówią, że w ich pracy najważniejsze są odwołania właśnie do tradycji. „Dobry projekt zbudowany jest na tradycji i zarazem zrywa z nią. To prowokuje skłaniające do refleksji zaskoczenie – dosięga ono nawet tych, którzy nie są specjalnie zainteresowani designem. Ta chwila zaskoczenia to okno, dzięki któremu mamy szansę na kontakt z użytkownikami naszych projektów. O to chodzi nam w naszej pracy” – mówią projektanci.

Napisz opinię

Edit Office ergonomiczne krzesło włoskie Lapalma

Edit Office ergonomiczne krzesło włoskie Lapalma
Krzesło biurowe Edit S575 to elegancka prostota, idealna do nowoczesnych przestrzeni.  Ergonomiczne krzesło Edit S575 to włoska tradycja i rygor północnej Europy we współczesności.  Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii