Uno S242 Office ergonomiczne krzesło biurowe Lapalma

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Jaka jest kluczowa cecha designerskiego krzesła biurowego UNO S242? Wyższe oparcie, które dodaje mu elegancji i prestiżu, w połączeniu ze swobodnym wyglądem podstawy na kółkach. 

Krzesło biurowe Uno S242 Office oferuje doskonałą ergonomię. W tej wersji krzesło biurowe UNO ma nowoczesny wygląd, z wysokim oparciem.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak krzesło biurowe Uno Office.

Więcej szczegółów

4 672 zł

Uno S242 Office obrotowe krzesło biurowe, włoskiej marki Lapalma.

Krzesło biurowe Uno S242 z regulacją wysokości i 5-ramienną obrotową podstawą z piaskowanego aluminium lub malowanych proszkowo i samohamujących kółek. Siedzisko i oparcie z wewnętrzną metalową ramą tapicerowaną ognioodporną pianką formowaną i pokrytą tkaniną, ekoskórą lub skórą.

Ergonomiczne krzesło biurowe Uno Office Lapalma

Krzesło biurowe Uno Office Lapalma

Cena dotyczy krzesła biurowego Uno S242, 5 star base height adjustable Lapalma w tapicerce z I grupy cenowej.

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Krzesło włoskie Uno office Lapalma dostępne jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własne aby wkomponować je do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat tapicerowanego krzesła biurowego Uno S242 zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 66 cm
głębokość 66 cm
wysokość 101 / 111 cm
wysokość siedziska 44 / 54 cm
wysokość podłokietników 63 / 73 cm
obrotowy tak
marka Lapalma
design Francesco Rota

Napisz opinię

Uno S242 Office ergonomiczne krzesło biurowe Lapalma

Uno S242 Office ergonomiczne krzesło biurowe Lapalma
Jaka jest kluczowa cecha designerskiego krzesła biurowego UNO S242? Wyższe oparcie, które dodaje mu elegancji i prestiżu, w połączeniu ze swobodnym wyglądem podstawy na kółkach.  Krzesło biurowe Uno S242 Office oferuje doskonałą ergonomię. W tej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii