Grand Prix designerski hoker Fritz Hansen

Arne Jacobsen

produkt wykonany na zamówienie

Grand Prix hoker to krzesło barowe autorstwa Arne Jacobsena, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen.

Krzesło barowe Grand Prix to produkt wybierany w sposób zrównoważony, jego kształt imituje ludzką postać.

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak kultowe, tapicerowane krzesło barowe Grand Prix front upholstered.

Więcej szczegółów

3 770 zł

Hoker skandynawski Grand Prix duńskiej marki Fritz Hansen.

Siedzisko Grand Prix to pojedynczy element, dzięki któremu profil krzesła jest elegancki. Posiada podzielone oparcie, którego obie strony unoszą się ku górze, tworząc kształt skrzydła. Krzesło barowe zwęża się pod oparciem, podobnie jak pod ramionami. W miejscu, w którym znajduje się talia, siedzisko rozszerza się, zapewniając komfort siedzenia. Siedzisko wsparte jest na podstawie wykonanej ze stali chromowanej lub malowanej proszkowo.

Krzesło barowe Grand Fritz Hansen dostępne jest również jako standardowe krzesło z kolorowym siedziskiem, z fornirem, z tapicerowanym frontem Grand Prix FRONT UPHOLSTERED, w pełni tapicerowane Grand Prix fully upholstered, a nawet w wersji dla dzieci Grand Prix Children Chair.

Słynne krzesło barowe Grand Prix ma podstawę stalową lub chromowaną i można je dostosować do własnych potrzeb za pomocą szeregu kolorów, rodzajów drewna i tapicerki.

Designerskie krzesło barowe Grand Prix 64 Fritz Hansen

Designerskie krzesło barowe Grand Prix 65 Fritz Hansen

Designerskie krzesło barowe Grand Prix 76 Fritz Hansen

Designerskie krzesło barowe Grand Prix 76 Fritz Hansen

Ekskluzywne krzesło barowe Grand Prix front upholstered Fritz Hansen - tapicerka z I przedziału cenowego

Ekskluzywne krzesło barowe Grand Prix front upholstered Fritz Hansen tapicerka z I przedziału cenowego

Ekskluzywne krzesło barowe Grand Prix front upholstered dostępne jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własne aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 51 cm | 53,6 cm
głębokość 54,4 cm | 58,7 cm
wysokość 107 cm | 112,8 cm
wysokość siedziska 64 cm | 76 cm
marka Fritz Hansen
design Arne Jacobsen

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen Arne Jacobsen (11.02.1902 – 24.03.1971) był jednym z najlepszych duńskich architektów i projektantów. Jest on w szczególności znany z tego, że rozwinął duński modernizm oraz z ogromnego wkładu w architektoniczny funkcjonalizm. Oprócz działań na polu architektury, był jednym z najważniejszych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju duńskiego wzornictwa, szczególnie dzięki sukcesowi, jaki odniósł na całym świecie za sprawą swoich prostych ale efektownych projektów krzeseł.

Arne Jacobsen uznawany jest za ojca współczesnego, duńskiego wzornictwa. W projektach łączył nowoczesny funkcjonalizm  z duńską tradycją i elegancją. Dbał o  daleko posuniętą oszczędność formy. Dziś zachwycamy się głównie meblami zaprojektowanymi przez Jacobsena, ale większość jego dorobku to architektura. Wszystkie meble powstały jako jej uzupełnienie. Sam Jacobsen także mówił o sobie jako o architekcie. Podobno wręcz nie lubił, gdy mówiono o nim: "projektant".

Napisz opinię

Grand Prix designerski hoker Fritz Hansen

Grand Prix designerski hoker Fritz Hansen
Grand Prix hoker to krzesło barowe autorstwa Arne Jacobsena, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen. Krzesło barowe Grand Prix to produkt wybierany w sposób zrównoważony, jego kształt imituje ludzką postać.   Fritz Hansen to ekskluzywna,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii