Pal Chair krzesło ogrodowe Vondom

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Pal to wielofunkcyjne meble o wyróżniających się futurystycznych kształtach, zaprojektowane przez Karima Rashida.

Karim Rashid i Vondom tworzą „Pal”, stworzyli ekskluzywną, minimalistyczną i kolorową kolekcję. Doux to wyróżniająca się kolekcja, składająca się z donicy, stolika kawowego, fotela i sofy, które nadadzą każdej przestrzeni awangardowego charakteru.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

1 608 zł

Krzesło Pal Sloo marki Vondom. Design Karim Rashid.

Doux i Sloo to dwie wyróżniające się kolekcje, składające się z donic, stołów i uniwersalnych krzeseł, które nadadzą każdej przestrzeni awangardowego charakteru. Podczas gdy kolekcje Kannelloni, Spaguetti i Vlek składają się z donic, które wyróżniają się futurystycznym kształtem oraz szeroką gamą wykończeń i kolorów, które pozwalają im płynnie przemieszczać się między przestrzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi, te projekty są idealne w hotelach lub w prywatnych rezydencjach.

Pal to, jak sama nazwa wskazuje, przyjazna i nowoczesna linia mebli do wnętrz i na zewnątrz. 

Kolekcja Pal to wybór ekskluzywnych, minimalistycznych i kolorowych mebli designerskich.

Minimalistyczny, kultowy kształt utrzymany jest w tej samej linii projektowej co pozostałe przedmioty z kolekcji.

Wyjątkowa w swojej klasie kolekcja Pal, produkowana z żywicy polietylenowej techniką formowania rotacyjnego, wprowadza w nową koncepcję estetyczną mebli wewnętrznych i zewnętrznych. Projekty te idealnie sprawdzają się w hotelach lub w prywatnych rezydencjach.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory krzesła Pal Chair Vondom wykończenie mat

Pal Chair krzesło ogrodowe Vondom kolor mat Design Spichlerz

Dostępne kolory krzesła Pal Chair Vondom wykończenie lakier połysk

Pal Chair krzesło ogrodowe Vondom kolor lakier połysk Design Spichlerz

szerokość 50 cm
głębokość 53 cm
wysokość 80 cm
wysokość siedziska 40 cm
materiał tworzywo
do użytku zewnętrznego tak
możliwość sztaplowania nie
marka Vondom
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Pal Chair krzesło ogrodowe Vondom

Pal Chair krzesło ogrodowe Vondom
Pal to wielofunkcyjne meble o wyróżniających się futurystycznych kształtach, zaprojektowane przez Karima Rashida. Karim Rashid i Vondom tworzą „Pal”, stworzyli ekskluzywną, minimalistyczną i kolorową kolekcję. Doux to wyróżniająca się kolekcja,...
    Jesteś robotem?

    28 Inne produkty w tek kategorii